Magnesium hydrogen citrate pulver 500g NEW

K
I
Z
V
W
 
Kód zboží:68061009
Výrobce:LSP nutrition
Dostupnost:skladem
 
Cena:639 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Magnesium hydrogen citrate pulver 500g NEW

Magnesium hydrogen citrát pro doplnění hořčíku v jeho nejlepší formě vstřebatelnosti a využitelnosti pro lidský organismus.

MAGNESIUM CITRATE je přípravek, který je zdrojem snadno asimilovatelného hořčíku, plnícího významnou roli při udržení homeostázy (rovnováhy) organizmu. Hořčík se m.j. podílí jako kofaktor >300 enzymů na: oxidaci uhlovodanů a tuků, syntéze bílkovin, replikaci a opravě DNA, metabolismu svalového a játrového glykogenu, v metabolických procesech nezbytných nenasycených mastných kyselin.

Aktivuje enzymy, které jsou zodpovědné za syntézu a uskladnění vysoce energetických sloučenin (ATP). Kromě toho tvoří s ATP aktivní komplex, díky čemuž tato sloučenina může být využitá pro kontrakce svalových vláken během intenzivního tréninku a pro biosyntézu svalových bílkovin. Reguluje složení mimobuněčné a vnitrobuněčné tekutiny a "hlídá" tak správnou hydrataci buněk, stimulaci anabolických procesů a omezení katabolismu svalové tkáně.

Hořčík je zodpovědný za správný nervový a nervově svalový přenos, zvýšení prahu nervově svalové dráždivosti, zmírnění nepříjemných potíží, spojených s nadměrnou svalovou stahovatelností (svalové bolesti a stahy, chvění víček apod.) a zvýšení schopnosti podstoupení fyzické námahy. Kromě toho se podílí na velmi pro sportovce důležité syntéze kreatinu a L-karnitinu (methylační reakce). Pro hořečnaté soli kyseliny citrónové je charakteristická vysoká asimilovatelnost a biodostupnost hořčíku.

Dlouhodobý stres, velká fyzická námaha, nadužívání kofeinu a dieta, bohatá na bílkoviny, tuk, kuchyňskou sůl a fosfor podporují vznik nedostatku hořčíku v organismu. MAGNESIUM CITRATE je přípravek, nezbytný pro každého sportovce, fyzicky aktivní osoby a osoby, žijící v neustálém stresu.

V kombinaci s vysoce kvalitními proteinovými prášky jsou poskytovány aminokyseliny potřebné pro budování svalů. Možné a užitečné je také míchání ve směsích aminokyselin, jako je BIG 8® krátce před tréninkem. Je také velmi často kombinován s kreatinovými produkty.

Hořčík je obecně důležitý pro celkový zdravotní stav. Pro sportovce je zvláště zajímavý - je zodpovědný za hustotu kostní tkáně a imunitní systém, syntézu ATP pro zvýšení výkonu, stavbu svalu, spalování tuků a inzulínové rezistence.

Magnesium hydrogen citrát je zdrojem snadno asimilovatelného hořčíku, plnícího významnou roli při udržení homeostázy (rovnováhy) organizmu. Kromě toho se podílí na velmi - pro sportovce důležité - syntéze kreatinu a L-Karnitinu.
Složení:
Magnesium hydrogen citrát.
Nutriční informace v jedné dávce:
Hořčík citrát415 mg
Dávkování:
5 g (1 čajová lžička) rozpusťte ve 200 ml vody. Pijte jednou denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Draslík + Hořčík 100 cps.

Potassium magnesium citrate 90 kapslí

Magnesium + B-Complex 150g Hořčík + B-komplex

Potassium 99mg 90 tabletKategorie