Maltodextrin 6 4000 g

E
Q
B
S
R
V
W
 
Kód zboží:68015001
Výrobce:LSP nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:888 Kč
Sleva:10%
Cena:799 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Maltodextrin 6 4000 g

Maltodextrin je oligosacharid, známý jako důležitý zdroj energie pro sportovce - silové, vytrvalostní i rychlostní. Obsahuje komplexní sacharidy s nízkým podílem jednoduchých cukrů a vysokým podílem vyšších cukrů. Hlavní výhodou těchto vyšších sacharidů je postupné štěpení v lidském organismu, a tak slouží jako pomaleji uvolnitelný zdroj energie pro aktuálně zvýšenou potřebu při zvýšené fyzické námaze. Můžeme z něj připravovat energetické nápoje s vodou, mlékem, džusem či přidat do proteinového nápoje. Přidat jej můžete i do jogurtů, tvarohů nebo cereálních kaší.

Jeho velkou výhodou je snadná vstřebatelnost, čímž nezpůsobuje zažívací potíže. Navíc neobsahuje lepek. jedná se o přípravek bez GMO (kukuřičného škrobu). Maltodextrin firmy LSP je vyroben ze surovin vypěstovaných v EU, konkrétně v Německu.

Maltodextrin 6 znamená že obsahuje 6% dextrózu a je méně sladký než 12 a nebo 19 % dextrózy. Toto číslo je také pro poměr sacharidů s krátkým řetězcem a s dlouhým řetězcem. Maltodextrin 6 obsahuje více sacharidů s dlouhým řetězcem, a je proto velmi vhodný pro vytrvalostní sportovce. Maltodextrin 19 je s poměrně krátkým řetězcem a je podobný obyčejnému stolnímu cukru.
Složení:
Maltodextrin
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1625 kJ
Sacharidy - uhlohydráty96 g
Tuky0 g
Bílkoviny - proteiny0 g
Dávkování:
Příprava: 30 g (2 odměrky) rozmíchejte ve 300 ml vody. Pijte podle potřeby několik porcí denně. Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Maltodextrin 6 2000 g

Sušené mléko odtučněné 1 kg sáček

Maltodextrin 1 kg sáček

D-glukose/Dextrose (DE 100) 1kgKategorie